بروکر فارکس - An Overview

پرفکت مانی، بیتکوین، حواله بانکی بین المللی، ویزا/مسترکارت

خدماتی که بهترین بروکر فارکس ارائه میدهد رایگان نیستند. شما هزینه آنها را از طریق اسپرد، کمیسیون و هزینه‌های بازپرداخت، پرداخت می‌کنید. هزینه‌های معاملات در واقع درآمد این بروکر هاست!

تمام بروکرهای فارکس رگوله شده موظف به انجام بازرسی و ممیزی های دوره ای هستند تا از رعایت مقررات توسط آنها اطمینان حاصل شود. تعداد دفعات ممیزی بسته به نهاد نظارتی متفاوت خواهد بود.

پاسخ بسته به اهداف سرمایه‌گذاری و اینکه در کدام منحنی یادگیری سرمایه‌گذاری هستید، کمی متفاوت خواهد بود.

بازار فارکس جذاب ترین تجارت در دنیای مالی است که درآمد زیادی – تقریباً به بزرگی ریسک موجود در این بازار – در آن قابل تصور است.

به همین دلیل برای سهام داران و سرمایه گذاران هیچ محدودیتی مبنی بر تعداد کارگزاری وجود ندارد. به عبارت دیگر شما می توانید در چندین کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید. از این که تا پایان مقاله کارگزار ناظر در بورس با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

در پایان، به شدت توصیه می شود که تنها با بروکرهای فارکس رگوله شده کار کنید، زیرا قوانین و مقررات فارکس ناظر بر شرکت های کارگزاری باعث می شود تا آنها به خود اجازه ندهند از مشتریان شان کلاهبرداری کنند.

به این ترتیب مطمئن می شوید که سرمایه شما با سرمایه بروکر ترکیب نشده و بروکر شما همواره می تواند درخواست شما برای برداشت را پردازش کند.

مینا هاشمیان در همراه بانک سپه : دانلود نسخه جدید برای اندروید و آیفون به همراه آموزش نصب

پس از این که بروکر خود را انتخاب کردید، باید شروع به یادگیری استراتژی های باینری آپشن و پیش بینی قیمت نموده و درآمد خود را از طریق این معاملات افزایش دهید.

در این روش نیز می توانید با بررسی سبد سرمایه گذاری یا پرتفوی خود، از نام پرتفوی کارگزاری مفید کارگزاری ناظر در بورس برای معاملات خود مطلع شوید‌.

علت اصلی نوشتن این متن مراجعه متعدد شاگردان و معامله‌گران تازه‌کاری بوده است که با فعالیت در کارگزاری های غیر معتبر متاسفانه سرمایه خود را از دست داده اند، و فریب شعارها و تبلیغات کلاهبردارانی که در زمینه فارکس هستند را خورده‌اند.

اگرچه امروزه این امکان وجود دارد که افراد در کارگزاری های مختلفی ثبت نام کرده و در هر نماد با یک کارگزاری دلخواه معاملات خود را انجام دهند. اما نکته قابل توجه در این خصوص این است که سهام داران در زمان فروش یک سهم تنها قادرند از طریق کارگزاری که سهام را از طریق آن خریداری کرده اند، به فروش برسانند.

به هر حال، اکنون با این چهار سوال مهم شروع کنید تا به شما در تعیین بروکر و الویت‌هایتان کمک کند که کدام یک از ویژگی‌های بروکر که در زیر مورد بحث قرار می‌دهیم، برای شما از همه مهم‌تر خواهد بود. ما در اینجا چندین سوال نمونه را ذیل موضوعات گسترده‌تر قرار داده‌ایم:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *